• factory1
  • factory2
  • grup Foto1

Të jetë i gatshëm për të përmbushur 

AEON Laser  TM

AEON Laser specializuar në prodhimin dhe eksportin e gdhendje CO2 lazer, prerja dhe duke shënuar makina, makina fibra lazer prerjes, makina lazer metalike e prerjes dhe pajisjet e tjera lazer. Ne levave ekspertizën tonë për të siguruar klientët tanë me zgjidhje të plotë për çdo aplikim. Ne kemi shumë vite eksperiencë në prodhim OEM, produktet kryesore kanë kaluar CE BE dhe FDA certification.We SHBA jemi krenar për të siguruar më të lartë të cilësisë makina lazer në tregun global dhe do të bëjmë më mirë dhe better.We janë të ndryshme, ne evoluojnë , pra, ne të mbijetojë!