Ekspozita Ndërkombëtare e Shenjave 2019ISA

ISA Sign Expo është koleksioni më i madh i profesionistëve në industrinë e shenjave, grafikës, printimit dhe komunikimit vizual, Aeon Laser solli me krenari versionin e tij të ri të serive Mira dhe Nova në ISA Las Vegas i cili u mbajt nga 24th-26 Prill, 2019.
imazh 1

Mira7 dhe Mira9 nxjerrin një pamje mahnitëse dhe profesionale, ato e çojnë një hap më tej me sigurinë e shtuar të një kaseje plotësisht të ndërlidhur dhe ndezjes me çelës, duke e transformuar kështu Mira në një lazer të klasit 1.Kështu bëri versioni i ri i makinës Gjithë-në-Një Nova.

Me dizajnin e tij modern dhe unik, performancën dhe detajet e mira, Aeon Laser mori shumë fokus nga përdoruesit dhe shpërndarësit kryesorë në shfaqje.

 imazh 2

Për më shumë detaje rreth makinerive të versioneve të reja, pls mos ngurroni të na kontaktoni.
imazh 3


Koha e postimit: Qershor-19-2019